محصولات ویژه ( شرکت شورلول )

محصولات ویژه شرکت تراکو : سیستم های عایق حرارتی پوسته خارجی ساختمان (EIFS)، می توانند در قالب پوشاننده سطوح پیرامونی ساختمان که سطوح تمام شده آنها بوسیله تکسچرهای دیواری دکوراتیو و محافظت کننده با طول عمر بالا پوشانده خواهد شد.

جهت افزایش بهره وری انرژی مورد استفاده قرار گیرند. این سیستم ها در صنعت ساختمان تحت عناوین مختلفی همچون ETICS و یا EWI نیز شناخته می شوند

شورلول ایران
شورلول ایران
ویژگی ها

موارد ویژه

سیستم های Terraco Ambient Acoustic  بسیار متوع، دوستدار محیط زیست و غیر قابل احتراق بوده که امکان استفاده از این محصول را در طیف متنوعی از مکانهای مختلف از جمله سالن های سینما، تئاتر و اپرا، فضاهای پذیرش هتل ها، لابی هتل ها، کلاس های مدارس، سالن های سخنرانی، و همچنین برای مصارف خانگی فراهم می آورد.

 

توضیحات
 عناوینتوضیحات
سیستم های عایق حرارتی پوسته خارجی ساختمان Terraco EIFSTerraco EIFS ترکیبی پیوسته از عایق های خارجی یکپارچه ساختمانی با طراحی منعطف و زیبا جهت جلوگیر از اتلاف انرژی.
سیستم های کفپوش ورزشی Flexipave سیستم هایFlexipave Sports Floor  یکی از منحصر به فردترین سیستم های پیشرفته  به لحاظ تکنیکی در طیف کالاهای تولید شده در شرکت تراکو می باشند که به صورت خاص مناسب استفاده به عنوان کفپوش زمین های ورزشی و پد فرود هلیکوپتر می باشند.
رنگ جاذب صدای محیط Ambient Acousticاین محصول برای سیستم سقف های آکوستیک مورد استفاده قرار می گیرد.
 

محصول بادوام و مقاوم در برابر رنگ پریدگی و نفوظ آب بوده و سطوح زیرین خود را از رطوبت و شرایط مختلف جوی محافظت می نماید.

تکسچر و بافت سطح می تواند بوسیله مقدار متنوعی از شن های به خوبی دانه بندی شده کنترل و ایجاد شود.

 

این سیستم ها به شدت مقاوم در برابر پوشاندن، بارگذاری و تغییرات آب هوایی بوده و ارائه دهنده محافظی عالی برای لایه زیرین می باشند.

همچنین به خاطر برخورداری از ویژگی برتر جاذب تکان های شدید، راحتی استفاده را برای بازیکن یا مصرف کننده تضمین می کنند.

کاتالوگ محصولات
شناسه محصولتوضیحاتفایل مشخصات
دانلود کاتالوگ download

سیستم های عایق حرارتی پوسته خارجی ساختمان Terraco EIFS

جهان با گران شدن هر چه بیشتر مصرف انرژی به دنبال راهی برای کاهش این هزینه ها و همزمان حفظ منابع ارزشنمد انرژی است . تراکو در این زمینه ارائه دهنده راه حل مناسب است! برای بیشتر از 35 سال به عنوان رهبری در زمینه کاهش تأثیرات مخرب ساختمانها بر روی محیط زیست ، Terraco EIFS راه حلی مقرون به صرفه برای این مشکل از طریق کاهش هزینه های مربوط به قبوض انرژی و نیز کاستن از انتشار گازهای مضر گلخانه ای ارائه می کند.
Terraco EIFS ترکیبی پیوسته از عایق های خارجی یکپارچه ساختمانی با طراحی منعطف زیبایی شناسانه جهت اطمینان از تأمین آسایش داخلی و توسعه میزان بهره وری انرژی بوده و همچنین یک سیستم متکی به خود برخوردار از نمای دکوراتیو پیچیده می باشد.
سیستم های عایق حرارتی پوسته خارجی ساختمان (EIFS)، می توانند در قالب پوشاننده سطوح پیرامونی ساختمان که سطوح تمام شده آنها بوسیله تکسچرهای دیواری دکوراتیو و محافظت کننده با طول عمر بالا پوشانده خواهد شد، جهت افزایش بهره وری انرژی مورد استفاده قرار گیرند. این سیستم ها در صنعت ساختمان تحت عناوین مختلفی همچون ETICS و یا EWI نیز شناخته می شوند.

 
 
Flexipave Multi Purpose Sports Surface system Brochure

سیستم های کفپوش ورزشی Flexipave

سیستم هایFlexipave Sports Floor یکی از منحصر به فردترین سیستم های پیشرفته به لحاظ تکنیکی در طیف کالاهای تولید شده در شرکت تراکو می باشند. به عنوان یک سیستم با عملکرد بالا Flexipave مناسب برای زمین های تنیس، بسکتبال، والیبال، رمپ های بیمارستانی، مسیر های دسترسی در زمین های گلف، مسیرهای تفریحی پیاده روی و سایر موارد مشابه می باشد.

از دیگر کاربرد های خاص این محصول می توان به استفاده از آن به منظور احداث پدهای فرود هلیکوپتر اشاره نمود.
Flexipave یک محصول بادوام و مقاوم در برابر رنگ پریدگی و نفوظ آب بوده و سطوح زیرین خود را از رطوبت و شرایط مختلف جوی محافظت می نماید. تکسچر و بافت سطح می تواند بوسیله مقدار متنوعی از شن های به خوبی دانه بندی شده کنترل و ایجاد شود. همچنین درجه بندی های مختلفی از بافت ها جهت انتخاب در دسترس است که حاوی مصالح خوبی جهت کمک به کنترل سرعت توپ در زمین های بازی است.

 
 
Ambient

رنگ جاذب صدای محیط Ambient Acoustic

Terraco Ambient Acoustic در طیف پوشش های پلاستری آکوستیک با عملکرد و کارآیی بالا دسته بندی می شود و در انواع پودری و مخلوط شده آماده مصرف در دسترس می باشد. این محصول برای سیستم سقف های آکوستیک مورد استفاده قرار می گیرد. سیستم های جاذب صوت Ambient Acoustic در تعداد زیادی از پروژه های معتبر و مطرح در سرتاسر جهان مورد استفاده قرار گرفته است.

برخی از موارد استفاده :
سیستم های Terraco Ambient Acoustic بسیار متوع، دوستدار محیط زیست و غیر قابل احتراق بوده که امکان استفاده از این محصول را در طیف متنوعی از مکانهای مختلف از جمله سالن های سینما، تئاتر و اپرا، فضاهای پذیرش هتل ها، لابی هتل ها، کلاس های مدارس، سالن های سخنرانی، و همچنین برای مصارف خانگی فراهم می آورد.

خرید محصولات شورلول ایران و تراکو

فروش محصولات شرکت شورلول و تراکو به قیمت کارخانه​

جهت خرید و استعلام قیمت محصولات شرکت شورلول ایران و تراکو با ما در تماس باشید.​

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *