مجموعه ای از تولیدات شرکت شورلول ایران که برای کف سازی و صاف و یکدست نمودن کف استفاده میشود. با به کار گیری این محصولات دست یافتن به سطحی صاف، تراز شده . بدون ترک خوردگی و یا افت حجم تضمین میگردد. استفاده از این محصولات بسیار آسان است و میتوان در یک نوبت مصرف ضخامتی از 2 تا 30 میلیمتر را ایجاد کرد.

ملات های تراز کننده
ملات های تراز کننده
موارد استفاده
  •  تراز کننده سطوح نا برابر بتن
  • زیرسازی مطمئن و یکنواخت جهت انواع پوشش های سطح
  • قابل استفاده در محیط های مسکونی ، تجاری و صنعتی
ویژگی ها
  •  بدون افت حجم و ترک خوردگی
  • سرعت اجرای بسیار بالا
  • استفاده آسان (فقط با آب مخلوط شود )
 
 
 ویژگی ها ملات تراز کننده
 اجرای آسان
 پیوستگی و چسبندگی به سطح زیر کار
 قابلیت راه رفتن روی آن دو ساعت بعد از اجرا
 بدون افت حجم و ترک خوردگی
 

ترازکننده های سیمانی در عملیات کف سازی

با توجه به ویژگی‌های منحصر به فرد ترازکننده‌های سیمانی، به دو منظور در عملیات کفسازی از آنها استفاده می‌گردد: به عنوان کف نهایی (رویه) و یا به عنوان زیرکار. در واقع از این ترکیبات می‌توان به عنوان کف نهایی در مکان‌هایی همچون انبارها، اتاق‌ها، سالن‌ها و کارگاه‌هایی که در آن‌ها فعالیت سنگین انجام نمی‌شود، استفاده نمود.

روش مصرف

سطح زیرکار باید عاری از هرگونه چربی، گرد و غبار و ذرات سست گردد. پس از تمیز نمودن سطوح زیر کار، تمامی مقاطع را با استفاده از آب زیاد اشباع نموده به طوری که مقاطع زیر کار، در زمان اجرا آب اختلاط تراز کننده را جذب ننمایند. پیش از اجرا نباید آب اضافی روی سطح باقی مانده باشد. به هر کیسه 20 کیلوگرمی پودر تراز کننده سیمانی 5.7 تا 6 لیتر آب اضافه شود.

شورت تاب دکوراتیو sure top decorative

شورت تاب دکوراتیو این محصول مخلوطی بر پایه ریز دانه های سخت سیلیسی به همراه افزودنی های مخصوص بوده که در هنگام اجرای بتن بر روی آن پخش و با ماله پروانه ای پرداخت می شود . (ضخامت 2_3 میلیمتر) استفاده از این مواد باعث بر طرف شدن نقاط ضعف سطوح بتنی در حین اجرا ، شامل آب انداختگی سطح و تصحیح تناسب سیمان در سطح بتن شده و با بهره گرفتن از ضریب سایشی ریزدانه ها به سطح بتن مقاومت بالای سایشی اهدا می کند . قابل ارائه در رنگ های قرمز ، سبز ، و زرد .
اطلاعات محصول : شورت تاب دکوراتیو sure top decorative
 
شناسه محصولتوضیحاتفایل مشخصاتفایل توضیحات
شورت تاب دکوارتیوdownloaddownload

شورت تاب متالیک sure top Metallic

شورت تاپ متالیک  Sure top metallic این محصول مخلوطی بر پایه ریز دانه های سخت به همراه افزودنی های مخصوص بوده که در هنگام اجرای بتن بر روی آن پخش و با ماله پروانه ( ماله دوار) پرداخت می شود . (ضخامت 2_3 میلیمتر) پس از فرآوری به علت شکل هندسی خاص سرباره استفاده شده در پودر، سطح تشکیل شده دارای سختی بالایی بوده که با تلفیق آن در شبکه سیمانی می توان این درجه سختی را به کل سطح بتنی انتقال داد.
اطلاعات محصول : شورت تاب متالیک sure top Metallic
 
شناسه محصولتوضیحاتفایل مشخصاتفایل توضیحات
شورت تاب متالیکdownloaddownload

ملات تراز کننده صنعتی 55 ultratuf

ملات تراز کننده صنعتی
این محصول پودری است بر پایه سیمان تقویت شده با پلیمر و افزودنی های شیمیایی که با توجه به سیالات زیاد این ملات و سهولت مصرف می توان روزانه سطحی به مساحت 1500 متر مربع را صافت ، یکپارچه و بدون ترک خوردگی تراز نمود با توجه به افزودنی های خاص  ultratuf این ملات از مقاومت فشاری بالایی برخوردار است و برای زیر سازی پوشش های رزینی مانند اپوکسی و تراز کردن سطوح در صنایع سبک مورد استفاده قرار می گیرد.

اطلاعات محصول : ملات تراز کننده صنعتی 55 ultratuf

 

شناسه محصولمشخصاتفایل توضیحاتفایل مشخصات
ملات تراز کننده صنعتی downloaddownload

ملات تراز کننده NS40

این محصول پودری است بر پایه سیمان تقویت شده با پلیمر و افزودنی های شیمیایی که با توجه به سیالیت زیاد این ملات و سهولت مصرف می توان روزانه سطحی به مساحت 1500 متر مربع را صاف ، یکپارچه و بدون ترک خوردگی تراز نمود. این محصول برای تراز کردن سطوح ساختمان های مسکونی ، بیمارستان ها و مراکز تجاری مورد استفاده قرار می گیرد.

اطلاعات محصول : ملات تراز کننده NS40

 

شناسه محصولمشخصاتفایل توضیحاتفایل مشخصات
ملات تراز کننده NS 40 downloaddownload
 
خرید محصولات شورلول ایران و تراکو

فروش محصولات شرکت شورلول و تراکو به قیمت کارخانه​

جهت خرید و استعلام قیمت محصولات شرکت شورلول ایران و تراکو با ما در تماس باشید.​

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *